AHF Stavby

STAVEBNÍ FIRMA AHF


Stavební firma AHF Stavby s.r.o., vznikla v roce 1999 jako sdružení živnostníků. Spektrum nabízených služeb se neustále rozšiřuje, proto jsme vám dnes připraveni poskytnout kompletní servis v následujících oblastech stavebnictví: výstavba a rekonstrukce střech, zhotovení a údržba fasád domů, včetně zateplení certifikovanými systémy, hydroizolační práce, rekonstrukce balkonů, montáže dřevěných teras. Rekonstrukce plochých střech je přitom jednou z našich hlavních činností.


Rekonstrukce plochých střech


Naše společnost AHF Stavby s.r.o., se sídlem v Praze, provádí výstavbu a rekonstrukce střech u rodinných a bytových domů, ale také u administrativních a průmyslových budov.  Opravy střech dokážeme zajistit od samotného počátku, až po konečnou realizaci. Samozřejmostí je proto kompletní dodávka veškerých potřebných prací: tesařských, porkývačských, izolatérských, klempířských, včetně dodávky potřebných materiálů a doplňků. Vzhledem k našim bohatým zkušenostem a neustálému zájmu o novinky v tomto oboru, jsme schopni navrhnout skladby střech tak, aby splňovaly veškeré funkční požadavky ČSN, se zaměřením na tepelnou ochranu budov.  

Rozhodnete-li se využít našich služeb, připravte se na vysoce profesionální servis, stejně jako precizně odvedenou práci. Při samotné realizaci provádíme veškeré potřebné kroky, které se nesmějí při zdárné rekonstrukci střechy opomenout. Patří mezi ně odborný statický posudek, zjištění rozsahu sanace původních materiálů, výběr vhodné izolace atd. Veškeré práce provádíme vždy s důrazem na jejich kvalitu, maximální spokojenost klienta a plnění dohodnutých termínů.

Jsme připravení vám poradit s návrhem vhodné technologie a navrhnout nejvhodnější řešení. Samozřejmostí je individuální přístup k potřebám našich zákazníků. Díky bohatým zkušenostem jsme připraveni i pro vás schopni zajistit to nejlepší možné řešení, jak z hlediska použitých materiálů, tak i výši ceny!